Dvouhra - finále:
Bertensová (2-Niz.) - Vekičová (8-Chorv.) 7:6 (7:2), 6:4.
Čtyřhra - finále:
Gasparjanová, Makarovová (Rus.) - Kalinská, Kužmová (Rus./SR) 7:5, 7:5.
Dvouhra - finále:
Bertensová (2-Niz.) - Vekičová (8-Chorv.) 7:6 (7:2), 6:4.
Čtyřhra - finále:
Gasparjanová, Makarovová (Rus.) - Kalinská, Kužmová (Rus./SR) 7:5, 7:5.
Muži - 60 m: 1. Moore (USA) 6,71, 400 m: 1. Allen (USA) 47,70.
Ženy - 60 m: 1. Agyapongová (Brit.) 7,47, 800 m: 1. Oskanová-Clarkeová (Brit.) 2:04,20, 2. Mezuliáníková (ČR) 2:04,42, dálka: 1. Sigurdardóttirová (Isl.) 649.
Stíhací závody
Junioři (12,5 km): 1. Sörum (Nor.) 32:47,2 (2 tr. okruhy), 2. Bourgeois République (Fr.) -6,2 (0), 3. Bakken (Nor.) -12,6 (3), ...10. Štvrtecký -1:00,3 (5), 21. Karlík -2:38,3 (4), 27. Hornig (všichni ČR) -3:21,6 (4).
Juniorky (10 km): 1. Bechová (Ukr.) 31:23,8 (2), 2. Kebingerová (Něm.) -9,1 (1), 3. Chauveauová (Fr.) -16,4 (3), ...26. Suchá -2:29,1 (4), 30. Polednová -2:49,3 (3), 40. Křižovičová -3:37,1 (3), 46. Teplá (všechny ČR) 4:59,9 (9).
Obří slalom mužů byl kvůli počasí zrušen.
1. Lundbyová (Nor.) 250,8 (90+88,5), 2. Takanašiová (Jap.) 241,2 (88+89), 3. Althausová (Něm.) 238,5 (89+87,5), ...v kvalifikaci 44. Blažková, 48. Pešatová, 49. Indráčková, 52. Ptáčková (všechny ČR).
Průběžné pořadí SP (po 13 z 24 závodů): 1. Lundbyová 988, 2. Althausová 867, 3. Seyfarthová (Něm.) 641.
1. J. M. Riiber (Nor.) 28:42,3, 2. Herola (Fin.) -0,5, 3 Riessle -0,7, 4. Geiger (oba Něm.) -3,7, 5. Hirvonen (Fin.) -8,3, 6. Rehrl (Rak.) -8,6, 7. Faisst (Něm.) -25,4, 8. Denifl -33,4, 9. Fritz -54,1, 10. Klapfer (všichni Rak.) -1:06,1.
Průběžné pořadí SP (po 17 z 21 závodů): 1. J. M. Riiber 1258, 2. Rydzek (Něm.) 761, 3. Rehrl 755, 4. Geiger 731, 5. A. Watabe (Jap.) 694, 6. Seidl (Rak.) 669, ...32. Portyk 86, 59. Vytrval (oba ČR) 5.
Závody volnou technikou s hromadným startem
Muži a junioři (15 km): 1. Rypl (Dukla Liberec) 36:02,6, 2. Štoček (Ski Jilemnice) -0,7, 3. Bešťák (Dukla Liberec) -3,8, 4. Kalivoda (SK Šumava Vimperk) -7,0, 5. Kozlovský (Fenix Jeseník) -22,6, 6. Švejda (SK Šumava Vimperk) -1:21,3.
Ženy a juniorky (10 km): 1. Nováková (Slovan Karlovy Vary) 26:31,3, 2. Schützová (Ski Jilemnice) -27,7, 3. Razýmová (SC Plzeň) -39,4, 4. Votočková (Ski Jilemnice) -53,6, 5. Sixtová (SG Jablonec) -1:18,6, 6. Tvarůžková (Fenix Jeseník) -1:46,1.
1. Stoch (Pol.) 413,2 (214,5+227,5), 2. Klimov (Rus.) 407,9 (220,5+223,5), 3. Kubacki 405,4 (207+228,5), 4. Žyla (oba Pol.) 400,4 (217+220,5), 5. Tande (Nor.) 398,3 (203,5+226), 6. Wolny (Pol.) 391,1 (216+211,5), 7. Kraft (Rak.) 379,8 (206+213), 8. Forfang (Nor.) 378,0 (203,5+216,5), 9. R. Kobajaši (Jap.) 377,5 (220,5+206), 10. Eisenbichler (Něm.) 374,8 (210,5+206,5), ..25. Koudelka 341,8 (200+190), 28. Kožíšek 324,8 (203,5+188,5), 39. Vančura (všichni ČR) 0 (80).
Průběžné pořadí SP (po 19 z 28 závodů): 1. R. Kobajaši 1380, 2. Stoch 929, 3. Kraft 917, 4. Žyla 827, 5. Kubacki 741, 6. Johansson (Nor.) 617, ...12. Koudelka 442, 39. Polášek 43, 50. Hlava 15, 58. Kožíšek 9, 68. Vančura 3.
Lyžování - Big Air
Muži: 1. Bösch (Švýc.) 186,00, 2. Harlaut (Švéd.) 184,00, 3. Beaulieu-Marchand (Kan.) 183,25, ...v kvalifikaci 37. Bartík, 39. Břeský (oba ČR).
Ženy: 1. Ledeuxová (Fr.) 184,75, 2. Krassová (USA) 173,75, 3. Atkinová (Brit.) 168,75.
UP Olomouc - VK Prostějov 3:1 (21, 19, -21, 17)
1. Diviš (Nepomuk) 14 b., 2. Volejník (Osečná) 14, 3. Klauz (Praha) 13.
Muži elite (31,35 km): 1. M. Van der Poel (Niz.) 1:09:20, 2. Van Aert -16, 3. Toon Aerts -25, 4. M. Vanthourenhout -50, 5. L. Sweeck (všichni Belg.) -1:01, 6. Van der Haar (Niz.) -1:10, 7. Hermans (Belg.) -1:24, 8. Meisen (Něm.) -1:29, 9. Adams -1:31, 10. Vermeersch (oba Belg.) -1:33, ...14. Boroš -2:25, 38. Paprstka -2 kola, 44. Nesvadba (všichni ČR) -5 kol.
Ženy do 23 let (15,75 km): 1. Van der Heijdenová 42:09, 2. Nagengastová -3, 3. Alvaradová (všechny Niz.) -8, 4. Persicová (It.), 5. Kayová (Brit.), 6. Pieterseová (Niz.) všechny -9, ...15. Czeczinkarová -40, 34. Bajgerová -3:29, 35. Janů -3:41, 37. Ungermanová (všechny ČR) -3:57.
Ženy do 23 let (15,75 km): 1. Van der Heijdenová 42:09, 2. Nagengastová -3, 3. Alvaradová(všechny Niz.) -8, 4. Persicová (It.), 5. Kayová (Brit.) obě -9, 6. Pieterseová (Niz.) všechny -9, ...15. Czeczinkarová -40, 34. Bajgerová -3:29, 35. Janů -3:41, 37. Ungermanová (všechny ČR) -3:57.
1. D. Johnson (USA) 261 (68+61+65+67), 2. Li Chao-tchung (Čína) 263 (67+65+62+69), 3. Lewis (Angl.) 264 (71+66+62+65), 4. Lee (Austr.) 265 (69+70+63+63), 5. Levy (Fr.) 266 (69+65+67+65).
1. Fowler (USA) 267 (64+65+64+74), 2. Grace (JAR) 269 (67+64+69+69), 3. Thomas 270 (64+66+68+72), 4. Reavie 272 (71+69+64+68), Watson 272 (66+67+68+71) a Kuchar (všichni USA) 272 (67+65+65+75)
Ženy: 1. Robatscherová (It.) 59,932, 2. Geisenbergerová (Něm.) -0,090, 3. Děmčenková (Rus.) -0,246.
Průběžné pořadí SP (po 9 z 12 závodů): 1. Geisenbergerová 782, 2. Taubitzová (Něm.) 651, 3. Britcherová (USA) 506, ...46. Maršíková (ČR) 12.
Junioři: 1. Keisinger (Něm.) 1:42,32 (51,32+51,00), ...v 1. jízdě 26. Drahoňovský (ČR) 55,70.
Juniorky: 1. Fernstädtová (ČR) 1:45,89 (53,07+52,82), 2. Meylemansová (Belg.) -0,58 (53,49+52,98), 3. Pittawayová (Brit.) -0,75 (53,53+53,11).
Muži:
Dvouhra: Mendrek (2) - Fröhlich 21:10, 13:14 skreč,
Čtyřhra: Janáček, Švejda (1) - Bitman, M. Hubáček (5) 2:1 (15, -16, 21).
Ženy:
Dvouhra: Švábíková (1) - Pavelková (2) 2:0 (11, 14),
Čtyřhra: Bášová, Fuchsová (1) - Lajdová, Šikalová (2) 2:0 (11, 12).
Smíšená čtyřhra: Bitman, Bášová (1) - Drančák, Lojdová (5) 2:0 (20, 18).
Muži:
500 m: 1. Kuližnikov 34,786, 2. Murašov (oba Rus.) 34,829, 3. Kim Čun-ho (Korea) 34,849.
Průběžné pořadí (po 9 z 11 závodů): 1. Kuližnikov 452, 2. Šinama (Jap.) 366, 3. Lorentzen (Nor.) 350.
1500 m: 1. Juskov (Rus.) 1:44,957, 2. Bökko (Nor.) 1:46,287, 3. Kim Min-sok (Korea) 1:46,398, ...divize B: 20. Druszkiewicz (ČR) 1:53,674.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 6 závodů): 1. Juskov 223, 2. Ičinohe (Jap.) 203, 3. Kim Min-sok 199, ...68. Druszkiewicz 1.
Ženy:
500 m: 1. Herzogová (Rak.) 37,612, 2. Golikovová 37,901, 3. Fatkulinová (obě Rus.) 38,090.
Průběžné pořadí (po 9 z 11 závodů): 1. Herzogová 504, 2. Fatkulinová 403, 3. Golikovová 388.
1500 m: 1. Boweová (USA) 1:55,892, 2. Van Beeková 1:56,132, 3. Beuneová (obě Niz.) 1:57,151, ...7. Sáblíková 1:58,011, divize B: 2. Zdráhalová 1:58,805, 16. Kerschbaummayr (všechny ČR) 2:03,471.
Průběžné pořadí SP (po 5 z 6 závodů): 1. Boweová 270, 2. Wüstová (Niz.) 217, 3. M. Takagiová (Jap.) 211, ...13. Sáblíková 128, 29. Zdráhalová 65, 55. Kerschbaummayr 8.
Muži: Ovtcharov (Něm.) - Samsonov (Běl.) 4:3 (-6, 8, 3, -14, -6, 7, 10)
Ženy: Soljaová - Szöcsová (Rum.) 4:3 (-9, -9, -6, 10, 8, 8, 4)